کد خبر: 996469 A

رئیس پلیس آگاهی ناجا ضمن تشریح عملکرد ۲۴ ساعت گذشته، از عزم پلیس برای کاهش زمان کشف جرم خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری، با اشاره به هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: در تلاشیم ضمن کاهش زمان فاصله بین وقوع جرم تا کشف، کشف علمی جرایم را نیز افزایش دهیم.

 تلاش برای ارتقاء احساس امنیت

وی با اشاره به اینکه تحقق هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا منجر به افزایش احساس امنیت در جامعه می شود، عملکرد ۲۴ ساعته این پلیس را تشریح کرد.

 کشف ۱۰۲۸  سرقت  و دستگیری ۱۶۳ سارق

رئیس پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: به همت همکارانم در پلیس آگاهی سراسر کشور توانسته ایم در ۲۴ ساعت گذشته، هزار و ۲۸ فقره انواع سرقت (عادی) را کشف کنیم؛ از طرفی در این بازه زمانی ۱۶۳ سارق تحت تعقیب را نیز دستگیر کرده ایم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۳ فقره قتل در ۲۴ ساعته گذشته، یادآور شد: دو فقره از قتل های اشاره شده از نوع "پیچیده" بود که با اقدامات فنی کارآگاهان کشف شد، البته طی این مدت، ۱۲ نفر به اتهام قتل در این سه پرونده و سایر پرونده ها نیز شناسایی و  دستگیر شدند.

دستگیری ۲ آدم ربا

وی از دستگیری دو آدم ربا نیز طی بازه زمانی اشاره شده، خبر داد و افزود: در این مدت، ۲  مورد آدم ربایی در ۲ استان مختلف داشتیم که هر ۲ مورد با انگیزه اختلافات مالی و شخصی صورت گرفته بود، به هر حال ضمن رهایی گروگان، مجرمان اصلی دستگیر شدند.

 دستگیری ۸ سارق مسلح و ۶۲ جاعل و کلاهبردار

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار قنبری همچنین از کشف ۵ فقره سرقت مسلحانه و دستگیری ۸ سارق مسلح در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و خاطر نشان کرد: طی این مدت ۲۴۰ مورد جعل و کلاهبرداری کشف شده و در این میان ۶۲ نفر جاعل و کلاهبردار دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر