کد خبر: 995914 A

صبح امروز رخ داد:

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب از وقوع یک فقره تصادف چند وسیله‌ای در تونل توحید خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مجید رنجبر ضمن اعلام این خبر گفت: مقارن ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز در مسیر جنوب به شمال تونل توحید یک‌ دستگاه سواری پراید به صورت ناگهانی ترمز زده و ۵ وسیله دیگر پشت سر  او نیز با یکدیگر برخورد کردند.

رنجبر اضافه کرد: در این تصادف در ابتدا  نیسان با پراید و سپس خودروهای  پژو، پراید، ام وی ام، پژو، با یکدیگر برخورد کرده و در مجموع ۶ وسیله در داخل تونل توحید با یکدیگر تصادف کردند.  

وی گفت: بلافاصله پس از این حادثه کارکنان پلیس راهور فاتب به همراه عوامل آتش نشانی در محل حاضر و اقدامات لازم را در حوزه روان سازی ترافیک و ترسیم کروکی و حریق احتمالی انجام دادند.

وی گفت: علت این حادثه توقف ناگهانی سواری پراید داخل تونل توحید و عدم رعایت فاصله طولی از طرف دیگر رانندگان نسبت به یکدیگر اعلام شده که در این خصوص کروکی تنظیم و تحویل خودروها  شد.

بنابراعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از کلیه رانندگان خواست، حین عبور از کنار تصادفات به تماشای تصادف نایستند و به مسیر خود ادامه داده و توقف نکنند تا تیم‌های امدادی و پلیس  بتوانند وظایف خود را به موقع انجام دهند.

همچنین وی از رانندگان خواست حین تردد داخل تونل ها از توقف و ایستادن های ناگهانی جدا پرهیز نمایند چرا که توقف حتی لحظه‌ای هم داخل تونل‌ها ممنوع است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر