کد خبر: 995791 A

سرهنگ کیاشمشکی خبر داد:

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه چنوب از دستگیری مواد فروشی خبر داد که بسته‌های مواد مخدر ار در دهانش جاساز کرده بود.

به گزارش ایلنا، سروان «مهدی کیا شمشکی» عنوان داشت: ساعت ۱۳:۰۰ بیستم آبان ماه شهروندی به مرکز فوریت‌های پلیسی تماس و اظهار داشت، راننده یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ در حال توزیع مواد مخدر در اطراف ترمینال آزادی می‌باشد و بسته‌هایی از دهانش خارج و در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. 

وی با اشاره به اینکه برای بررسی موضوع تیمی از ماموران کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: در گشت زنی‌های نا محسوس صحت خبر تایید و طرح مهار و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم متهم به محض مشاهده ماموران کلانتری سوار بر خودرواش شده و به سمت ماموران با خودرواش حمله‌ور شد، گفت: در یک عملیات مقتدارانه پلیس، خودروی متهم متوقف و متهم دستگیر شد. 

سروان کیاشمشکی افزود: از داخل دهان متهم ۱۱ بسته هروئین کشف و متهم علت جاسازی مواد مخدر در دهانش را بعلیدن مواد مخدر قبل از دستگیری عنوان کرد که با عملکرد به موقع و سریع ماموران متهم موفق به بلعیدن مواد مخدر نشد. 

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران تصریح کرد: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش‌تر ۶ مرتبه توسط مراجع انتظامی دستگیر و روانه زندان شده است.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه چنوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر