کد خبر: 995292 A

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، از کشف و مهار ۹۴۹ رأس دام قاچاق به ارزش ۸۸ میلیارد ریال در مرزهای استان کرمانشاه (پاوه، ثلاث باباجانی) خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار یحیی الهی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران استان کرمانشاه، در راستای طرح تشدید کنترل و انسداد نوار مرز و مبارزه جدی با قاچاق احشام، طی یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در نوار مرز (پاوه، ثلاث باباجانی) قاچاقچیان احشام را از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

وی افزود: تعدادی قاچاقچی که قصد داشتن احشام خود را از کشور خارج کنند اما با هوشیاری، مرزداران موفق به مهار و کشف ۹۴۹ رأس دام شامل ۵۹۶ رأس (گوسفند ، بز) و  ۳۵۳ رأس (گاو ، گوساله) شدند.

 سردار الهی با اشاره به دستگیری ۱۲ قاچاقچی احشام تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۸۸ میلیارد ریال برآورد کردند که متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه مقابله با قاچاق احشام به طور ویژه در دستور کار مرزبانان استان قرار دارد، خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و برای کاهش و از بین بردن هرگونه قاچاق، مرزبانان قاطعانه با قاچاقچیان برخورد و مقابله خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر