کد خبر: 994247 A

فردا آغاز می‌شود؛

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: ۱۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور به طور همزمان افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایلنا، آئین افتتاح همزمان ۱۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور به صورت متمرکز و با حضور رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از طریق ارتباط تصویری با استان‌های سراسر کشور به طور همزمان برگزار می‌شود. 

مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: این طرح‌ها شامل ۱۴۲۲ پروژه آموزشی با ۸۰۵۱ کلاس درس، ۱۲۴ پروژه تربیتی و ۴ پروژه رفاهی است که به صورت همزمان در سراسر کشور به بهره‌برداری می‌رسد و در مجموع بالغ بر ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع زیر بنا را شامل می‌شود. 

وی افزود: با ارتباط ویدئو کنفرانسی  حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران با استانداری‌های سراسر کشور و با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان‌ها، این ۱۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی با اعتباری بالغ بر ۳۶ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. 

رخشانی مهر خاطر نشان کرد: حدود ۷۰ درصد اعتبارات پروژه‌های مذکور توسط سازمان نوسازی مدارس و ۳۰ درصد توسط خیرین مدرسه‌ساز و با مشارکت آنان تأمین شده است.

آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی رئیس جمهور وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر