کد خبر: 994065 A

امروز در نشست هیأت مدیره جامعه حامیان دانشگاه فنی و حرفه ای که با حضور اعضای هیأت رییسه دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه‌ای فی ما بین رییس جامعه حامیان دانشگاه و رییس دانشگاه فنی حرفه‌ای به امضا رسید و مبادله شد.

به گزارش ایلنا، در این تفاهم نامه که به طرح ۲۰+۱۰ موسوم است، جامعه حامیان پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از محل منابع بانکی خیرین و بدون نیاز به سپرده‌گذاری دانشگاه و با همکاری و مشارکت بانک قرض الحسنه مهر ایران، با اعتبار دویست میلیون ریال جهت خرید کالاهای با دوام ایرانی به صورت اقساط ۶ الی ۱۲ ماهه و همچنین تسهیلات رفاهی یکصد میلیون ریالی قرض الحسنه جهت خرید سبدهای مواد غذایی و پروتئینی و خدمات و ارایه امکانات با استفاده از تخفیفات نقدی در زمینه‌های رفاهی و خدماتی و فروشگاهی با پوشش هفت هزار فروشگاه و محصولات تولید داخل با صدور کارت طلایی برای کلیه کارکنان دانشگاه فنی وحرفه‌ای را تقبل می‌نماید. 

در ابتدای این نشست صالحی عمران رییس دانشگاه از اقدامات حامیان وخیرین دانشگاه در تحقق ماموریت دانشگاه تقدیر و تشکر نموده و خواستار ایجاد ارتباط تنگاتنگ با بخش خصوصی کشور شد. 

وی افزود: دانشگاه فنی و حرفه‌ای با ۳۲۰۰ گارکاه و آزمایشگاه در سراسر کشور، امکانات خود را برای نوسازی و به روزآوری تجهیزات آموزشی و همچنین برای فراهم آوردن شرایط آموزش داشجویان با آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها، در اختیار بخش خصوصی قرار می‌دهد. 

اسپرورین رییس مجمع حامیان دانشگاه نیز به لزوم شاخص بودن کارکنان ودانشجویان دانشگاه فنی وحرفه‌ای اشاره کرد و طرح تسهیلات سه جانبه با مشارکت دانشگاه، جامعه حامیان وبانک مهر ایران و نحوه اجرایی کردن وام قرض الحسنه که عمدتا بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا از طریق سامانه مربوطه انجام خواهد شد بعنوان اولین قدم در این راستا تبیین کرد. 

وی صدور کارتهای طلایی برای کارکنان و دانشجویان متقاضی را اقدام دیگر جامعه حامیان مطرح کرد تا کارکنان دانشگاه در هنگام خرید نقدی هر محصول و کالای مورد نیاز و خدمات مورد استفاده، از طرف فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات مورد تکریم قرار گیرند و به احترام عضویت در دانشگاه فنی و حرفه ای، ۵ الی ۵۰ درصد تخفیف به آن‌ها تقدیم گردد. 

در ادامه سایر حاضرین هم به ارائه دیدگاه‌های خود در زمینه اشتغال دانشجویان و آموزش سفارش محور پرداختند و مقرر شد نشست بعدی هیات مدیره جامعه حامیان با این موضوع برقرار گردد.

اشتغال جامعه فنی و حرفه ای قرض الحسنه مواد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر