کد خبر: 993350 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری ۴ قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان "گرگان" و کشف ۷۵کیلو گرم تریاک خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر با همکاری ۳ تن از همدستانش قصد دارد مقادیری تریاک از استان‌های جنوبی کشور تهیه و با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری به شهر تهران منتقل کند. بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهمان برای رصد مسیرهای حرکتی خود تغییر مسیر داده و بدون گذشتن از شهر تهران در حال حرکت به شهر گلستان هستند.

این مقام انتظامی گفت: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی توسط ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت که پس از اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران این پلیس به "استان گرگان" اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان گرگان، مراقبت‌های ویژه از محورهای مواصلاتی منتهی به این استان انجام تا اینکه خودروی متهمان در محور مواصلاتی ورودی شهر گرگان مشاهده و پس از مدتی مراقبت های ویژه اتوبوس مسافربری متوقف و در یک عملیات مشترک، خودروی متهمان متوقف و هر ۴ قاچاقچی دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه از داخل خودرو ۷۵ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک که به صورت حرفه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف شد، گفت: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافتند و با تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر