کد خبر: 993300 A

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از فراهم شدن امکان اطلاع از ممنوع‌الخروجی با بهره‌گیری از اپلیکیشن "پلیس من" خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار حسن مهری در حاشیه بازدید از خبرگزاری پلیس اظهار داشت : لازم می دانم در ابتدا از زحمات همکارانمان در مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا به ویژه خبرنگاران خبرگزاری پلیس قدردانی کنم؛ انصافا عملکرد خوب و قابل قبولی در انعکاس ماموریت های متنوع و گسترده پلیس دارند و شاهد بازتاب رسانه ای مطلوبی از ماموریت های نیروی انتظامی هستیم.

 وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اقدامات این پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون با وجود کاهش پروازهای داخلی و خارجی به جهت شیوع ویروس کرونا، به همت همکارانم در پلیس فرودگاه های کشور شاهد افزایش ۱۴ درصدی  کشفیات  قاچاق کالا و ارز هستیم.

 فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در  بخش دیگری از سخنان خود از فراهم شدن امکان استعلام ممنوع الخروجی افراد خبر داد و گفت: یکی از مشکلاتی که برخی افراد با آن رو به رو هستند، بی اطلاعی آنها از ممنوع الخروجی بود، ممکن  است برخی افراد به دلایلی نظیر بدهی مالیاتی، دستور قضائی و ... امکان خروج از کشور را نداشته باشند،  اما چون از آن بی خبر بودند  اقدام به تهیه بلیت هواپیما و  رزرو هتل کرده اما حین خروج با مشکل مواجه می شوند.

 وی  ادامه داد: در همین راستا و با هدف ارتقاء خدمات الکترونیک پلیس، نرم افزاری به نام " پلیس من " با قابلیت های فراوان طراحی شد که با استفاده از آن امکان استعلام ممنوع الخروجی افراد، اعتبار گذرنامه، پرداخت عوارض خروج از کشور  و ...  فراهم شده است.

گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند جهت دریافت این اپلیکیشن به سایت www.epolic.ir مراجعه نمایند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر