کد خبر: 992611 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی گفت: نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز تشدید می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالعلی چراغعلی در جلسه ویدئو کنفرانس با شهرداران با اشاره به لزوم اتمام پروژه های حوزه عمرانی اظهار داشت: اولویت شهرداران تکمیل پروژه‌ها نیمه‌تمام باشد به ویژه اینکه این پروژه ها تا دهه فجر به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: اقدامات امیدبخش در سطح استان تهران تدوین شده تا تاثیرگذاری زیادی برای مردم شهرها و روستاهای استان داشته باشد و با توجه به حساسیت موضوع هر دو هفته یک بار این جلسات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان کرد: بودجه نویسی در شهرداری ها با توجه به شرایط کشور مورد توجه قرار بگیرد و روند تحقق بودجه هایی که به نتیجه رسیده نیز اعلام شود.

چراغعلی سپس با اشاره به لزوم اهتمام شهرداران جهت مقابله با ساخت وسازهای غیرمجاز تصریح کرد: با توجه به ضرورت مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهردارانی که تجربه‌های موفق در به کارگیری روش‌های نوین جهت کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز دارند، آن ارائه دهند تا الگویی برای سایر شهرداری‌ها باشد.

وی همچنین گفت: مقرر شده تا شهرداران یک پروژه در محدوده شهر که شاخص های مهندسی در آن اجرا شده را ارائه دهند تا ضمن تقدیر از عوامل اجرایی به عنوان الگو معرفی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر