کد خبر: 992471 A

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما اعلام آمادگی کردیم که می‌توانیم از طریق انتقال آگاهی به پیشبرد سیاست‌های وزارت بهداشت کمک خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه گفتگوی هفته با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی که در بستر شاد انجام شد، گفت: همه ما می‌دانیم که رفتار جامعه تحت تاثیر یادگیری‌ها است و هر چقدر یادگیری‌ها بهبود پیدا کند رفتار جامعه اصلاح خواهد شد.

وی ادامه داد: ما یک سپاه بزرگ فرهنگی داریم که شامل یک میلیون معلم و ۱۵ میلیون دانش آموزان است که این سپاه عظیم فرهنگی می‌تواند در خدمت فرهنگ‌سازی مصونیت بخشی و افزایش ظرفیت و توان تاب آوری جامعه در خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار بگیرد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: همه ما درگیر یک مبارزه سخت هستیم و در خط مقدم این مبارزه وزارت بهداشت است که ما در این جلسه به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنگیان از همه تلاش‌ها و پوشش‌های ارزشمندی که انجام شده تشکر کردیم و اعلام آمادگی کردیم که ما از طریق انتقال آگاهی به پیشبرد سیاست‌های وزارت بهداشت کمک خواهیم کرد.

حاجی میرزایی بیان کرد: درجه بلوغ یک جامعه به میزان بسیار زیادی به همگرایی‌ها و هم افزایی‌ها در جامعه بستگی دارد، هرچقدر که همکاری بین دستگاه بیشتر باشد آن جامعه توسعه یافته‌تر و پیشرفته‌تر است و آمادگی‌اش برای پیشرفت و تعالی بیشتر است. ما در زمینه‌های بسیار متنوعی بین آموزش و پرورش و وزارت بهداشت همکاری داریم و در طی سال‌های گذشته گام‌های بسیار خوبی برداشته شده و کماکان بر توسعه این فعالیت‌ها تاکید کردیم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: طرحی برای کاهش وزن و چاقی دانش آموزان به نام کوچ داریم که کمک می‌شود از طریق این طرح کم تحرکی بچه‌ها را کمتر کنیم تا سلامت آن‌ها حفظ شود.

آموزش و پرورش جامعه کاهش وزن وزارت بهداشت سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر