کد خبر: 992469 A

با تلاش مأموران انتظامی، اعضای باند گروگانگیری در شهرستان "داراب" دستگیر و گروگان ۸۳ ساله به صورت صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش ایلنا، سردار "رهام بخش حبیبی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع گروگانگیری در اطراف پایانه مسافربری شهرستان داراب، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی گفت: در بررسی های تکمیلی پلیس مشخص شد چند نفر ناشناس، یک پیرمرد ۸۳ ساله را به گروگان گرفته و ضمن تماس تلفنی با خانواده وی، از آنها  ۲ میلیارد تومان در قبال آزادی اش طلب کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پرونده ویژه ای در این رابطه تشکیل شد، گفت: با تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس آگاهی مرکز استان و شهرستان های داراب و فسا، در نهایت پس از ۷۲ ساعت مخفیگاه اعضای باند گروگانگیران در اطراف شهرستان فسا شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از انجام هماهنگی های لازم با مرجع قضائی، کارآگاهان در عملیات غافلگیرانه ۶  نفر از اعضای این باند را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد و به خانواده اش تحویل دادند.

وی گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اقرار و انگیزه خود را اخاذی از خانواده فرد گروگان گرفته شده به دلیل مسائل و مشکلات مالی عنوان کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حبیبی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند، گفت: پلیس فارس با کسانی که بخواهند به هر نحوی موجب ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه شوند، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

سردار رهام بخش حبیبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر