کد خبر: 992208 A

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری فردی شرور که اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی با سلاح گرم و تخریب شیشه های یک واحد صنفی قهوه خانه و شیشه خودروها در حوالی محله یافت اباد تهران کرده بود خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "سعید راستی" در تشریح جزییات این خبر گفت: این فرد در هفته گذشته در حالتی غیرعادی ضمن عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح گرم، اقدام به ایجاد درگیری و تخریب یک قهوه خانه نموده و پس از آن نیز اقدام به شکستن شیشه و خسارت به خودروها با استفاده از شی نوک تیز کرده بود.

وی افزود: پس از اطلاع ماموران از وقوع این حادثه واعزام به محل مورد نظر، در تحقیقات دریافتند که متهم مورد نظرشیشه‌های یک واحد صنفی قهوه خانه و تعداد ۵ دستگاه خودرو را از ناحیه شیشه‌های جلو و بغل تخریب و بلافاصه از فرصت استفاده کرده وازمحل متواری شده است.

این مقام انتظامی افزود: سرانجام با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، روز گذشته شانزدهم آبان ماه، مخفیگاه متهم در حوالی نازی‌آباد را شناسایی و مأموران موفق شدند طی یک عملیات  پلیسی و در حالی که متهم اقدام به فرار کرده بود با شلیک چند تیر هوائی وی را دستگیر کردند و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دادند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به اینکه کارشناسان میزان خسارات وارده به واحد صنفی و خودروهای تخریب شده را حدود ۵۰۰ میلیون ریال براورد کرده اند، خاطرنشان کرد: متهم از اراذل و اوباش سطح یک  و دارای سوابق شرارتی متعددی است که در بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

وی بیان داشت: این فرد شرور پس از انجام تحقیقات تخصصی و اعتراف به ارتکاب جرم، با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق با قرار صادره روانه زندان شد.

رئيس مرکز عملیات پليس امنيت عمومي پايتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر