کد خبر: 991997 A

جانشین فرمانده کل سپاه پس از بازدید از سازمان بهشت زهرا (س) و اقدامات مدیریتی در بحران کرونا گفت: مدیریت بحران کرونا در تغسیل اموات کرونایی و کفن و دفن با کرامت متوفیان در ابتدا اقدامی بسیار سخت به نظر می‌رسید که با ایثار و از خودگذشتگی پرسنل خدوم سازمان بهشت زهرا (س) انجام شد و همین مسئله این سازمان را به سازمانی پیشرو تبدیل کرد به نحوی که سایر آرامستان‌های کشور از آن تبعیت و تأسی کردند.

به گزارش ایلنا، «سردار علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه در دیدار با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از نزدیک در جریان روند خدمات‌رسانی و مدیریت بحران کرونا در حوزه کفن و دفن قرار گرفت. 

جانشین فرمانده کل سپاه با مقدس خواندن خدمتی که پرسنل بهشت زهرا (س) به مردم ارائه می‌کنند، تصریح کرد: خدمتی که پرسنل زحمتکش بهشت زهرا (س) به مردم ارائه می‌کنند، «واجب کفایی» است و این خدمات‌رسانی و جلب رضایت مردم در حکومت اسلامی بدون شک رضایت خداوند را در پی داشته و ثوابی بی‌اندازه دارد. 

b94f8bf6-65bd-4d53-ac64-3fc4ebf1267d

سردار علی فدوی با اعلام این مطلب که سپاه درکنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا (س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی گفت: ما از ابتدای این بحران برادرانه و مومنانه در کنار شما هستیم و به امید خداوند از این به بعد هم سپاه در کنار شما حضور دارد تا از این بحران به سلامت عبور کنیم. 

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با ارائه گزارشی از ۲۶۰ روز تلاش شبانه روزی و جهادگونه پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در بحران بی‌سابقه و تاریخی کرونا گزارشی ارائه کرد و گفت: در این ایام سخت و دشوار سپاه با برادری بیشترین همراهی و همکاری را با سازمان بهشت زهرا (س) داشته و همواره همراه و پشتیبانی کرده است.

بهشت زهرا سردار فدوی سعید خال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر