کد خبر: 991943 A

رئیس شورای شهر تهران گفت: در مورد برق اضطراری تهران هیچ کار ویژه‌ای انجام نشده و وزارت نیرو فکر می‌کند همین سیستمی که دارد کافی است، در حالی که کمیسیون سلامت آنرا کافی نمی‌داند و خواهش می‌کنم این موضوع پیگیری و گزارشی درباره آن به شورای شهر داده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی در مراسم رونمایی و بهره‌برداری از فاز دوم سامانه پیش‌بینی و هشدار سیل و سامانه پیش‌بینی یخبندان تهران، گفت: از طرف اعضای شورای شهر از آقای حناچی و همکاران ایشان و کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر تهران تشکر ویژه دارم چرا که یکی از قول‌های دو سال پیش خود را عملی کردند. این کار، یک اقدام ارزنده است و اگر بتوان اطلاعات ویژه‌ای را به مردم رساند نیز می‌تواند نقش موثری در کم کردن تلفات داشته باشد. 

او با اشاره به اقداماتی که مدیریت شهری در این دوره باید نسبت به اجرای آن‌ها اقدام می‌کرد، گفت: سامانه اضطراری آب یکی از موارد دیگر بود اما متاسفانه هنوز ایجاد ۷۰ مورد سامانه مخازن آب اضطراری پایتخت در مرحله ابتدایی است و سرعت لازم را نداشته است؛ از آقای شهردار و آقای کرمی محمدی خواهش می‌کنم این موضوع را از نظر اجرایی پیگیری کنند که تا پایان سال جاری نصب شوند. 

رئیس شورای شهر تهران به سامانه قطع گاز نیز اشاره کرد و گفت: درباره سامانه قطع گاز هم قول‌هایی داده شد و همکاری‌هایی با ستاد بحران شهرداری شکل گرفته است، که باید تکمیل شود. 

هاشمی ادامه داد: در مورد برق اضطراری تهران هیچ کار ویژه‌ای انجام نشده و وزارت نیرو فکر می‌کند همین سیستمی که دارد کافی است، در حالی که کمیسیون سلامت آنرا کافی نمی‌داند و خواهش می‌کنم این موضوع پیگیری و گزارشی درباره آن به شورای شهر داده شود. اگر در فیش برق باید اقداماتی انجام دهیم که این موضوع به انجام برسد، حاضریم این کار را انجام دهیم. از همکارانم در شهرداری خواهش می‌کنیم هرچه سریعتر این اتفاق با توجه به اهمیت موضوع پیگیری شود.

رئیس شورای شهر تهران شهرداری تهران محسن هاشمی مخازن آب اضطراری پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر