کد خبر: 991526 A

سخنگوی اورژانس کشور جزییات دو حادثه تصادف در کرج را اعلام کرد.

«مجتبی خالدی» سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۱:۲۰ یک مورد حادثه تصادف بین یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه نیسان در بلوار شورا در کرج به سامانه ۱۱۵ سازمان اورژانس کشور اطلاع داده می‌شود. 

وی با بیان اینکه بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در زمانی که پرسنل اورژانس در حال امدادرسانی به مصدومان این حادثه بودند برخی از افراد نیز در حال تماشای این حادثه بودند که ناگهان یک دستگاه خودروی اپتیما با سرعت بالا به صحنه تصادف وارد می‌شود و به یک دستگاه آمبولانس برخورد می‌کند. 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: دو نفر از افرادی که تماشاگر این حادثه بودند بر اثر برخورد خودروی اپتیما به شدت آسیب دیده و قطع شدگی عضو می‌شوند و همچنین بر اثر این برخورد تکنسین‌های اورژانس نیز دچار حادثه می‌شوند. در نهایت نیز ۱۰ نفر از افرادی که در این حادثه آسیب دیده‌اند به بیمارستان منتقل می‌شوند. یک نفر از عابران تماشاچی در بیمارستان فوت می‌کند و عابر دیگر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 

خالدی تصریح کرد: دو تکنسین اورژانس و سه مصدوم حادثه اول نیز از بیمارستان مرخص شده اند و سه نفر نیز همچنان در مرکز درمانی تحت درمان هستند.

وی تاکید کرد: ازدحام و توقف در کنار حادثه می‌تواند حادثه جدیدی را ایجاد کند و در روند امدادرسانی اختلال ایجاد کند. 

خالدی همچنین درباره جزییات یک تصادف دیگر در آزادراه قزوین_ کرج گفت: در ساعت ۰۳:۵۵ یک تصادف بین یک دستگاه کامیون و یک خودروی سواری به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می‌شود. 

وی با بیان اینکه بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در این حادثه ۴ نفر مصدوم شده‌اند یک نفر در محل حادثه درمان می‌شود و یک نفر نیز در محل حادثه فوت می‌شود.

سخنگوی اورژانس کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر