کد خبر: 991230 A

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف ۶ تن مواد مخدر در مرزهای شرقی کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار احمدعلی گودرزی اظهار کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با تشدید اقدامات و رصد تحرکات گروه های سازمان یافته در  مرزهای  شرقی کشور، از تجاوز و نفوذ قاچاقچیان به داخل کشور جلوگیری کردند.

وی افزود: در این راستا بامداد امروز، مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با کار اطلاعاتی موفق به کشف ۴۷۳۲ کیلوگرم تریاک،۸۶۶ کیلوگرم مرفین،۲۴۱ کیلوگرم کراک،۱۳۲ کیلوگرم کراک رنگی،یک قبضه سلاح کلاش همراه ۳ تیغه خشاب ،۳دستگاه بی سیم دستی، و ۴ دستگاه خودرو تویوتا شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به رصد فعالیت های اعضای باند مذکور خاطرنشان کرد: هنگامی که  اعضای  این باند قصد داشتند با استفاده از تاریکی شب این محموله را وارد کشور کنند در تور مرزبانان ناجا گرفتار شدند که با تنگ شدن عرصه و حجم آتش سنگین مرزبانان، با بجا گذاشتن خودروها، ادوات و محموله در محل به داخل کشور هم جوار متواری شدند.

وی یادآور شد: همچنین شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی زابل، ۴۷ کیلوگرم تریاک و ...، ۲ دستگاه دوربین دید در شب،۲ قبضه سلاح وینچستر را در یک عملیات ضربتی کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار گودرزی مجموع مواد مخدر کشف شده طی  این دو عملیات مرزبانی  را  ۶ هزار و ۱۸ کیلوگرم اعلام کرد.

مواد مخدر سردار گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر