سرخط خبرها:
کد خبر: 991100 A

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از آزادی ۵ تن از زندانیان مالی غیر عمد شهر تهران، در سالروز ولادت با سعادت پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی(ص)با اخذ کمک‌های خیرخواهانه مردمی و مشارکت کارکنان این پلیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین "حبیب قیصری" اظهار داشت: روز گذشته همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم(ص) ۵ تن از زندانیان و محکومان مالی غیرعمدی که اغلب آنها سرپرست خانواده هستند و به دلیل بدهی‌های زیر ۱۵میلیون تومان در بند زندان گرفتار شده بودند از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده برگشتند.

وی توضیح داد: زمینه آزادی این افراد با جمع آوری کمک های مردمی و اغلب همت کارکنان پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ و پرداخت بدهی‌های آنان فراهم شده است.

حجت الاسلام والمسلمین قیصری با بیان اینکه اینگونه اقدامات خداپسندانه، مصداق بارز تحقق فرمایش مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) که فرمودند؛ «نیروی انتظامی هم باید مظهر اقتدار و هم مظهر رأفت و مهربانی باشد»است، تصریح کرد: ماموران پلیس بایستی در عین اجرای مقتدرانه قانون، سیمای رحمانیت پلیس که نشانه پلیس در تراز نظام اسلامی را نیز از خود به نمایش بگذارند و این تفاوت اساسی بین نیروهای انتظامی در کشور ما با دیگر کشورهای دنیا است.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا خیلی از خانواده‌ها مدت‌هاست که دچار خسارت و بیکاری سرپرست خود شده و برای تامین مخارج زندگی با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند.

وی افزود: با نگاهی مهربانانه و با تأثی از رفتار پیامبر مهربانی‌ها و فرمایشات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی می‌توان گام‌های موثری در رفع پاره‌ای از مشکلات آنها را برداشت و از ورود خسارت‌های بیشتر جلوگیری کرد.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر