سرخط خبرها:
کد خبر: 991083 A

فرمانده انتظامی استان مازندران از آزادسازی ۲۷ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی که بدون مجوز تغییر کاربردی دیوار کشی و در حال ساخت و ساز بوده به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال در شهرستان "تنکابن" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "مرتضی میرزایی" با اعلام این خبر، گفت: در پی تغییر کاربری غیر قانونی و دیوارکشی اراضی کشاورزی از سوی افرادی سودجو در "تنکابن" موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده ماموران انتظامی کلانتری بخش "خرم آباد" و پاسگاه انتظامی"بلده" با همکاری نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان با هماهنگی قضائی، بیش از ۲۷ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی با تخریب دیوار و ساخت و ساز های غیر مجاز رها سازی شد.

سردار میرزایی اظهار کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش زمین رهاسازی شده که اقدام به دیوار کشی و ساخت و ساز در آن شده بود، بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام شد که در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، میرزایی با اشاره به اینکه تغییرکاربری زمین های کشاورزی و باغی با هدف سودجویی و ساخت و ساز در آن بدون مجوزهای قانونی از دستگاه های ذیربط تخلف است، تصریح کرد: قانون برای همه یکسان است و همگان باید از قوانین و مقررات جاری کشور تبعیت کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر