کد خبر: 990923 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید لوازم پلاستیکی در جاده ورامین خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۹:۲۹ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی واقع در جاده ورامین، محله قلعه نو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ۳ ایستگاه به همراه تانکر آب و خودروهای تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک کارگاه تولید لوازم پلاستیکی به وسعت هزار متر بود. مقداری پلاستیک ضایعاتی و حتی ظروف جدید نیز در این کارگاه حضور داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: مقداری مایعات قابل اشتعال نیز در این کارگاه موجود بود. حدود ۳۰۰ متر از این کارگاه که مایعات قابل اشتعال نیز در آنجا قرار داشت دچار آتش‌سوزی شده و کاملا مشتعل بود دود بسیاری نیز از همان محدوده در آنجا قابل مشاهده بود.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند. ظروف مایعات براثر حرارت ذوب شده بود و مایعات درون آن نیز جاری شده بود و بخشی از جوی آب نیز شعله‌ور شده بود. همچنین چند اصله درخت نیز در این حادثه دچار آتش‌سوزی شده بودند.

وی ادامه دا: آتش‌نشانان به سرعت با آب و کف عملیات را آغاز کرده و به سرعت از گسترش آتش جلوگیری کردند. عملیات نیز پس از لکه‌زنی و ایمن‌سازی به پایان رسیده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر