کد خبر: 990434 A

طرح ویژه جمع آوری و ساماندهی افراد کارتن خواب در محدوده منطقه ۱۹ آغاز شد.

به گزارش ایلنا، علی توکلی شهردار منطقه گفت: این طرح از چهارشنبه گذشته به صورت ویژه در کنار فعالیت مقابله با آتش افروزی‌ها در محدوده خلازیل اجرا و طی این گشت‌ها نزدیک به ۲۰ کارتن خواب جمع آوری شدند. 

او با اشاره به استمرار این طرح در منطقه با توجه به فرارسیدن فصل سرما و تجربه موفق سال گذشته افزود: به منظور اجرای این طرح هر شب سه گشت از سازمان رفاه و خدمات اجتماعی با همراهی نیروهای یگان ویژه منطقه، عوامل شهرداری نواحی و مددکار با گشت زنی در محدوده خلازیل افراد معتاد و کارتن خواب را جمع آوری و به منظور ساماندهی و اسکان به مددسرای مهر منتقل می‌کنند. 

توکلی خاطرنشان کرد: طرح جمع آوری و ساماندهی کارتن خواب‌ها هر شب توسط عوامل ۱۳۷ منطقه و از طریق گشت‌های سازمان رفاه و خدمات اجتماعی بطور مستمر انجام می‌شود و شهروندان منطقه نیز می‌توانند به منظور تسریع در فعالیت ساماندهی افراد کارتن خواب، موارد مشاهده شده را به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند. 

بنابراعلام سایت شهر، به گفته این مسئول، مددسرای منطقه ۱۹ در بزرگراه شهید کاظمی واقع شده است که ظرفیت پذیرش ۱۰۰ نفر را دارد و ضمن پوشش بخش قابل توجهی از مراجعین بصورت خود معرف، هرشب نیز افراد شناسایی شده طی گشت‌های سازمان رفاه و خدمات اجتماعی به این مکان منتقل می‌شوند.

بزرگراه خواب سرما کارتن خواب معتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر