کد خبر: 990213 A

محبت‌خانی خبر داد:

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: طبق استعلام‌های صورت گرفته قرار است با ۶۰ میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده در سازمان محیط زیست خودرو و موتورسیکلت برای محیط‌بان‌ها تهیه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «سرهنگ جمشید محبت خانی» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در رابطه با بحث البسه محیط‌بانان گفت: محیط‌بانان همانند کارکنان محترم لشکری خدمت می‌کنند، ما این طرح را نوشتیم و با موافقت سازمان برنامه و بودجه طرح انجام شد، حال امیدواریم که انشالله سال آینده به صورت ردیف بودجه مستقل در اختیار یگان حفاظت سازمان قرار بگیرد تا دیگر شرمنده‌ این عزیزان در حوزه البسه هم نباشیم.

وی ادامه داد: قطعا اگر محیط‌بان‌ها گلایه داشته باشند به جا است، اما در حوزه وسایل نقلیه حدود ۶۰ میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده و حتی دیروز هم یک خودرو را تست کردیم و تاییدیه آن را گرفتیم، من به محیط‌بان‌ها قول می‌دهم در حوزه خودرو و موتور سیکلت تحول خوبی را شاهد خواهیم بود.

محبت‌خانی افزود: موافقت نهایی انجام شده و الان برای اینکه چه خریدی با این ۶۰ میلیارد تومان صورت بگیرد از ما استعلام گرفتند، که استعلام ما فقط خودرو بود.

وی گفت: برای اینکه تحولی اتفاق بیفتد همه را خودرو در نظر گرفتیم و امیدواریم به زودی این اتفاق صورت بگیرد و از نظر ما تا آخر سال این اتفاق خواهد افتاد.

محبت خانی با اشاره به وضعیت بنزین ادامه داد: بنزین هم در بودجه‌ سال آینده پیش‌بینی شد، بیشتر شرمندگی ما در برابر محیط‌بان‌ها آن افزایش ۵۰ درصد اسفندماه سال گذشته بود، الان اگر در این مورد مشکلی باشد خودمان پیگیری می‌کنیم و اگر الان هم محیط‌بان‌ها در حوزه‌ بنزین دچار مشکل هستند به ما اطلاع دهند.

وی در پایان گفت: برای محیط‌بان‌های قراردادی قولی را ریاست سازمان به صورت شفاهی از ریاست اداره استخدام گرفته که اسامی آن ۵۰۰ نفر را داریم و اگر نهایی شود و این ۵۰۰ نفر از حالت قراردادی خارج شوند، حقوق و مزایای آنها نیز تغییر خواهد کرد.

 

محیط بان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر