کد خبر: 990122 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند ضرب و توزیع سکه های تقلبی طلا در شهرستان ملارد و کشف ۹۰ عدد سکه تقلبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش تعدادی سکه یک گرمی تقلبی توسط ۲ مرد جوان در منطقه "سرآسیاب"، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، فروشندگان سکه ها را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند و آنها را حین فروش سکه های تقلبی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از متهمان ۳۱ قطعه سکه طلا یک گرمی تقلبی کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به فعالیت باندی در خصوص ضرب و توزیع سکه طلا تقلبی در سطح استان تهران و البرز اعتراف کردند.

سردار ظهیری خاطرنشان کرد: پس از اعترافات متهمان، ماموران به کارگاه ضرب سکه های طلا تقلبی اعزام و در عملیاتی ضربتی ۵ متهم دیگر را دستگیر کردند؛ در بازرسی از محل ۹۰ قطعه سکه یک گرمی طلا تقلبی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در خاتمه گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر