کد خبر: 989687 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق به ارزش ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در گشت زنی های انتظامی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی ولیپور گودرزی" گفت: ماموران انتظامی پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی در گشت زنی‌های انتظامی و انجام ماموریت در محدوده جاده قدیم "تهران – قم" موفق شدند ۳ دستگاه خودروی سواری شوتی حامل کالای قاچاق را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه ماموران گشت انتظامی برای بررسی موضوع خودروها را تحت تعقیب قرار دادند، گفت: پس از مدتی تعقیب خودروها وارد شهر تهران و سپس وارد باربری در حوالی میدان شوش شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مالک باربری شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی اعلام شد، اضافه کرد: دستور توقیف خودروها و بازرسی از داخل باربری اخذ و ماموران گشت انتظامی این پلیس موفق شدند در یک عملیات پلیسی، هر سه دستگاه خودروی سواری را توقیف و راننده خودروها را دستگیر کنند.

وی عنوان کرد: در بازرسی از داخل خودروها ۸۲۳ ثوب کاپشن و در بازرسی از داخل باربری ۳۰ رول پارچه فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف و متهمان به قاچاق بودن کالاها اعتراف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در این رابطه مالک باربری نیز دستگیر شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد و هر ۴ متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر