کد خبر: 989482 A

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ این شرکت آماده ارایه خدمات به شرکت کنندگان در این مراسم است.

به گزارش ایلنا، فرنوش نوبخت ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تبریک سالروز ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت افزود: شرکت بهره برداری متروی تهران از ساعت ۱۵ تا ۱۷ این آماده ارایٔه خدمات به شرکت کنندگان در این مراسم است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی تصریح کرد: ایستگاه طالقانی در خط یک متروی تهران به عنوان ایستگاه مجاور در مسیر مراسم روز ۱۳ آبان آماده ارایٔه خدمات حداکثری به شهروندان است.
نوبخت خاطرنشان کرد: به دلیل محدودیت های شدید کرونایی و سیر صعودی این ویروس برای پیشگیری از ازدحام جمعیت و رعایت هر چه بهتر پروتکل های بهداشتی، شهروندان و شرکت کنندگان می‌توانند پس از پایان مراسم از ایستگاه طالقانی و ایستگاه های قبل و بعد (دروازه دولت و شهدای هفتم تیر) برای سفر به مقاصد خود نیز استفاده کنند.

 

مترو فرنوش نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر