کد خبر: 989189 A

استاندار تهران گفت: پیشنهاد استانداری و ستاد ملی استانی این است که هر تصمیمی برای تهران گرفته می‌شود برای البرز هم باشد؛ به عبارتی پیشنهاد ما یکپارچه دیدن استان تهران و البرز در قالب یک تصمیم گیری است.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز و در حاشیه اولین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه باکرونا که در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزارشد، گفت: تهران با توجه به وضعیتی که دارد به عنوان تراکم جمعیت، شلوغی و رفت و آمد‌ها تدابیری را می‌طلبد که بتوانیم آنچیزی را که ستاد مصوب کرده، را با نظارت‌های شدیدتری اجرایی کنیم.
 
وی با اشاره به افزایش شناسایی زودهنگام بیماران ادامه داد: امیدواریم محورهایی همچون شناسایی بهنگام و به موقع و انجام تست‌های بیشتر را در  شناسایی بیماران مبتلا به کرونا در دستور کار قرار دهیم و همچنین نسبت به نظارت بر استفاده از ماسک نیز اقدامات لازم را صورت دهیم.
 
استاندار تهران درباره اهمیت حفظ فاصله گذاری اجتماعی خاطرنشان کرد: در تهران توانستیم رعایت همه محورها را ارتقا دهیم. در فاصله گذاری اجتماعی شاخص را از ۳۰ درصد به بالای ۶۷ درصد رساندیم، ولی در حمل و نقل عمومی هنوز نتوانستیم موفق شویم.
 
محسنی بندپی تصریح کرد: پیشنهاد استانداری و ستاد ملی استانی این است که هر تصمیمی برای تهران گرفته می‌شود برای البرز هم باشد؛ به عبارتی پیشنهاد ما یکپارچه دیدن استان تهران و البرز در قالب یک تصمیم گیری است.

 

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر