کد خبر: 988210 A

ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری سال تحصیلی ۱۳۹۹ ۱۴۰۰ دانشگاه صنعتی شریف که از روز سه شنبه آغاز شده، تا روز شنبه دهم آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا؛ بر اساس اعلام دانشگاه شریف، پذیرفته‌شدگان دکتری سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ این دانشگاه باید از طریق سامانه https://edu.sharif.edu به صورت غیر حضوری ثبت نام کنند، مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان تا روز شنبه ۱۰ آبان ماه ادامه دارد.

ارائه تصویر اسکن شده شناسنامه و کارت ملی در قالب یک فایل، عکس جدید و تصویر آن با ابعاد ۳۰۰ در ۴۰۰ پیکسل، مدرک فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی و ارشد دارای معدل از جمله مدارک ثبت نام پذیرفته‌شدگان دکتری سال تحصیلی ۱۳۹۹ -۱۴۰۰ دانشگاه شریف است.

پذیرفته شدگانی که دانشجوی سال آخر بوده و قادر به ارائه مدرک ارشد نیستند و تاریخ فراغت از تحصیل آنها بعد از تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ است لازم است گواهی تایید شده توسط دانشگاه دانشگاه کارشناسی ارشد خود که در آن تاریخ احتمالی فراغت از تحصیل مشخص شده و فرم مخصوص معدل تعداد واحد گذرانده تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۸ را ارائه کنند.

همچنین تمامی پذیرفته شدگان به نشانی https://estelam.msrt.ir مراجعه و با تکمیل اطلاعات، کد رهگیری استعلام مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند و در سامانه ثبت نام دانشگاه وارد کنند.

تمامی مدارک توسط کارشناسان آموزشی بررسی و در صورت صحت مطالب و تایید مدارک ارائه شده در سامانه آموزش، هرگونه اشکال در مدارک و مطالب ارائه شده داوطلب اعلام می شود و تا رفع اشکال، ثبت نام قطعی نیست و در سامانه آموزش غیر مجاز خواهد بود و امکان انتخاب واحد برای داوطلب فراهم نیست.

دانشگاه صنعتی شریف کارشناسی ارشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر