سرخط خبرها:
کد خبر: 988192 A

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از دستگیری اراذل و اوباش و عاملان تیراندازی به ماموران یگان امداد و ایجاد خسارت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حجت سفیدپوست"در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره تیراندازی منجر به جرح و خسارت و همچنین تیراندازی به سمت پلیس از سوی ۲ نفر اراذل و اوباش در شهرستان ایذه دستگیری عاملان آن به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: عصر امروز ماموران انتظامی شهرستان با شناسایی محل اختفاء این ۲ برادر اراذل و اوباش به محل عزیمت که متهمان به محض رویت ماموران اقدام به تیراندازی و درگیری مسلحانه کردند و پلیس در اقدام متقابل و با رعایت قانون به  کارگیری سلاح یکی از آنها را مجروح و خلع سلاح کرد.

این مقام انتظامی افزود: در این عملیات ضربتی هر ۲ متهم اراذل و اوباش دستگیر و از آنان یک قبضه سلاح شورشی وینچستر کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان ایذه خطاب به هنجارشکنان و مخلان نظم وامنیت عمومی هشدار داد: هرگونه اعمال مجرمانه اراذل و اوباش از قبیل عربده کشی، قدرت نمایی ها و ایجاد مزاحمت برای مردم برای پلیس پذیرفتنی نیست و در صورت هرگونه اقدامی با واکنش سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه شده و برابر قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر