کد خبر: 987397 A

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا ۱۲ آبان می‌توانند نسبت به ارسال اعتراض به نتایج این آزمون اقدام کنند.

به گزارش ایلنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛  باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۲ آبان به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی این سازمان به نشانی: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند.

پس از ثبت درخواست برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می‌شود. متقاضیان می‌توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس  http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

بدیهی است به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ فوق واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد همچنین متقاضیان درصورت لزوم می توانند سئوال یا سئوالات خود را از با بخش پاسخگویی اینترنتی  سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

آموزش عالی سازمان سنجش آموزش کشور شماره تلفن کارشناسی ارشد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر