کد خبر: 987388 A

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س):

جلسه اتحادیه مدیران عامل آرامستانهای سراسر کشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان کلانشهرهای کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا،‌ در این جلسه که با حضور مدیران عامل آرامستانهای مشهد، اردبیل، ارومیه، آمل، اسلامشهر، شهر قدس، البرز، ساوه و خوی برگزار شد، در خصوص آخرین تمهیدات و اقدامات و پیشگیریهای لازم در بحران کرونا بحث و تبادل نظر شد.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه با اشاره به اهمیت همکاری مردم در مدیریت بحران گفت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.

 مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها، گفت: توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می شود. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب می‌کنید.

وی با اشاره به اینکه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند، خاطرنشان کرد: تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا(س)  روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حداکثری خانواده ها انجام می‌شود.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: بهشت زهرا(س) به لحاظ معنوی و مادی در کنار سایر آرامستانهای کشور در بحران کرونا خواهد بود آماده کمک و ارایه مشاوره لازم به سایر ارامستانها خواهد بود.

0000

بهشت زهرا سعید خال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر