کد خبر: 987340 A

عضو شورای شهر تهران نسبت به شکایت کارخانه سیمان از عضو شورای شهر گفت: نماینده شورا در راستای فعالیت نمایندگی مورد پرسش قضایی قرار گرفته و این اتفاق خوبی نیست و لازم است که هیات رئیسه وارد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ احمد مسجدجامعی در جریان دویست و چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: چرا تذکرات اعضای شورای شهر به جایی نمی رسد؟ در گذشته، ری در ساخت جدید تهران به محلی برای استقرار کارگاه‌های صنعتی تعریف شده بود و به همین دلیل امروزه شاهد هستیم که صنایع زیادی در اطراف ری مستقر هستند و این ظرفیتی دارد که می توانیم این محدوده را به "موزه میراث صنعتی ایران" تبدیل کنیم.

او با اشاره به توسعه ری گفت: لازم است با توجه به شرایط جدید ری،  نگاه جدیدی به این منطقه داشته باشیم و به همین دلیل است که در سند توسعه‌ای تهران، ری را محلی برای توسعه گردشگری و زیارت تعریف کردیم.

مسجدجامعی با اشاره به شکایت کارخانه سیمان از خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران گفت: نماینده شورا در راستای فعالیت نمایندگی مورد پرسش قضایی قرار گرفته و این اتفاق خوبی نیست و لازم است که هیات رئیسه وارد شود.

او در بخش دیگری از تذکر خود به موزه‌های شهرداری اشاره کرد و گفت: شهرداری تهران بیش از ۵۰ موزه دارد و لازم است درباره وضعیت موزه‌های تحت مدیریت شهرداری گزارشی ارائه شود، چراکه هر روز تعداد این موزه‌ها در حال افزایش است اما نه تنها منشا تاثیر نیستند بلکه منشا دل مردگی و غفلت هستند، در نتیجه باید اساسنامه‌ای برای وضعیت آشفته این موزه‌ها تهیه کنیم.

 

ایران شورای شهر شورای شهر تهران موزه کارخانه سیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر