کد خبر: 987048 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت دو تن در پی وقوع حریق در یک ساختمان سه طبقه خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ٢٢:٣١ دقیقه شب گذشته، یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان قدیمی واقع در ابتدای خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان مختاری، کوچه کرمانی، به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه  اعزام شد، ادامه داد: در محل مشاهده شد که در یک ساختمان قدیمی سه طبقه که هر سه طبقه از آن کاربری کارگاه و انبار داشت حریق رخ داده است. طبقه اول انبار لوازم سوپرمارکت، طبقه دوم و سوم کارگاه کفاشی بود و داخل حیاط نیز انباری که با سقف های شیروانی ساخته شده بود وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: انبار داخل حیاط و هر سه طبقه دچار حریق شده بود، همچنین اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که در طبقه آخر افرادی گرفتار هستند، بنابراین آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به سرعت خود را به طبقه بالا رسانده و یک آقا و پسر نوجوان را از محل خارج کردند. هر دو نفر دچار مصدومیت شدند و وضعیت آقای جوان کمی وخیم‌تر بود.

ملکی با بیان اینکه هر دو نفر توسط عوامل اورژانس به سرعت به مراکز درمانی منتقل شدند، خاطرنشان کرد: با عملیات به موقع آتش‌نشانان از گسترش آتش جلوگیری شد و حریق اطفا شد. در حال حاضر زمان بسیاری از اطفا حریق گذشته اما آتش‌نشانان همچنان در محل حضور دارند و در حال ایمن‌سازی هستند

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر