کد خبر: 986615 A

معاون استاندار خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از تعیین تکلیف ۳۱۱۶ قطعه زمین راکد در شهرک‌های صنعتی استان تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: به موقع نبودن حمایت‌های دولت از واحدهای تولیدی  و روند زمان بر بوروکراسی های دست و پاگیر اداری یکی از مطالبات تولیدکنندگان در استان تهران است.

وی ادامه داد: افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در استان تهران تا حد زیادی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در استان تهران را مرتفع می‌کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران خاطرنشان کرد: نمایندگان مقیم دستگاه های عضو ستاد تسهیل با حضور در این مرکز باید مشکلات تولیدکنندگان را مرتفع کنند. همچنین برخی پیشنهادات در خصوص قانون منع استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر در تهران را به محیط زیست داده‌ایم و با جدیت پیگیر این موضوع هستیم.

عسگری تصریح کرد: ۳۱۱۶ قطعه  زمین راکد در شهرک های صنعتی استان که از سال ۶۰ واگذار شده بودند که این زمین‌ها شناسایی شده و برخی متقاضیان این زمین را دریافت کرده بودند اما عملا فعالیت تولیدی و صنعتی در این مجموعه ها صورت نمی گرفت. ساماندهی مجتمع های صنفی با مصوبه شورای برنامه ریزی استان از طریق اتحادیه ها در استان تهران را صورت دادیم.

حشمت‌اله عسگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر