کد خبر: 986341 A

رییس جمعیت هلال احمر خبر داد:

رییس جمعیت هلال از اجرای طرح آمران سلامت از روز دوشنبه با استفاده از ظرفیت جمیعت داوطلبان هلال احمر خبر داد و گفت: در طی این ده روز از محل کمک هایی که به جمعیت هلال احمر شده است ۸۰ هزار بسته غذایی تهیه و در بین افراد نیازمند در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «کریم همتی» رییس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد مرکزی مقابله با کرونا جمعیت هلال احمر از روز دوشنبه طرح آمران سلامت را در کل کشور به اجرا درخواهد آورد. این طرح تا پانزدهم آبان ماه ادامه دارد. 

وی ادامه داد: در این طرح از ظرفیت جوانان و داوطلبان پرشور و همراهان همیشگی جمعیت هلال احمر استفاده خواهد شد. 

رییس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در مراکز استان ها و شهرستان ها این طرح به صورت همزمان اجرا می شود و از تمام ظرفیت داوطلبان در جهت آموزش همگانی و همراهی مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی جهت به  در این طرح استفاده خواهد شد.

همتی خاطرنشان کرد: تلاش خواهد شد چنانچه کمبودی در زمینه ماسک و لواز حفاظت شخصی وجود دارد در این طرح در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ستادملی مقابله با کرونا ادامه داد: نکته دوم در فرمایشات مقام معظم رهبری بحث معیشت مردم در این شرایط بود. از همین رو از محل کمک هایی که به جمعیت هلال احمر شده است ۸۰ هزار بسته غذایی در طی این ده روز در بین افراد نیازمند در سراسر کشور توزیع خواهد شد. 

رییس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: کماکان جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که پل و راه ارتباطی باشد بین افراد دارا و افراد نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا و امیدواریم مردم در این زمینه نیز مانند گذشته همراهی و همکاری خوبی با جمعیت هلال احمر داشته باشند تا کمترین فشار بر اقشار آسیب پذیر وارد شود. 

رییس جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر