کد خبر: 985172 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از همکاری بیش از ۲۵ هزار بانو به عنوان فرهنگ یار ترافیک خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "سید کمال هادیانفر" در اولین همایش بانوان فرهنگ یار ترافیک، اظهار داشت: بر روح و بلند ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و ارواح طیبه شهیدان انقلاب اسلامی،دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم و نظم و امنیت جمهوری اسلامی ایران درود و رحمت می فرستیم و برای فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با سلامتی داریم.

وی افزود: مدیریت ترافیک برگرفته از سیستم های روز دنیا، تسهیل در ترددها با نگرش بر توسعه ایمنی، ارائه خدمات مطلوب و ... از برنامه های جدی و در دستور کار پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا است؛ اما آنچه که به عنوان یک اولویت دنبال می کنیم کاهش تصادفات و جان باختگان جاده ای است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با تاکید بر لزوم مشارکت همگانی در ارتقاء فرهنگ ترافیک، عنوان کرد: پس از اینکه از ظرفیت همیاران پلیس بهره بردیم و این بهره برداری باعث کاهش جان باختگان جاده ای و ارتقاء فرهنگ ترافیک شد امروز از نقش بی بدیل بانوان در امر اشاره شده بهره می بریم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار هادیانفر با بیان اینکه ۷ میلیون بانوی دارای گواهینامه به عنوان راننده از کاربران ترافیک هستند، خاطرنشان کرد: با علم به نقش موثر بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی بر آن شدیم که در راستای توسعه انضباط ترافیکی و ارتقاء فرهنگ ترافیک از این قشر فرهیخته مشارکت بجوییم و امروز بیش از ۲۵ هزار فرهنگ یار ترافیک داریم که نقش مهمی در همکاری با پلیس و توسعه فرهنگ ترافیک دارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر