کد خبر: 983792 A

سخنگوی سازمان سنجش در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امروز توزیع کارت شرکت در آزمون قضاوت آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

«فاطمه زرین‌آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در این باره گفت: آزمون تصدی منصب قضای قوه قضائیه در سال ۱۳۹۹ در صبح روز جمعه، مورخ دوم آبان ماه سال ۹۹ در ۲۲ مرکز استان با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار می‌شود و کارت‌ شرکت در آزمون‌ متقاضیان‌ از فردا سه­ شنبه، ۲۹ مهر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی افزود: متقاضیان‌ شرکت‌ در آزمون فوق‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت­ نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

به گزارش ایلنا، فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت‌ ۸:۳۰ آغاز می‌شود و  در ورودی حوزه‌های امتحانی آزمون رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰  صبح بسته خواهد شد. برهمین اساس لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون، داوطلبان در حوزه امتحانی حاضر باشند. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن خودداری کنند و هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه­ دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و غیره درجلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های سراسری، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود.

همه متقاضیان آزمون فوق لازم است از روز چهارشنبه مورخ ۳۰ مهر به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند. اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محفوظ است.

تلفن همراه سازمان سنجش آموزش کشور قانون وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر