کد خبر: 983372 A

مرکز ارائه الکترونیکی محتوا و مواد درسی در دبیرستان دخترانه حاج اکبر آدینه، اهدایی حاجیه خانم‌ نصرت معین الدینی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، با بارگذاری محتوا و مواد درسی به صورت عکس و فیلم در سامانه تمام الکترونیک مرکز ارائه الکترونیکی محتوا و مواد درسی بیش از ۱۲۰ هزار دانش آموز می‌توانند به صورت هم زمان در سراسر استان کرمان آموزش ببینند.

دانش آموزان کرمانی می‌توانند با نام و کدکاربری خودشان در هر زمان و مکانی که هستند با گوشی هوشمند همراه یا لپ تاپ وارد کلاس خود شده و از امکانات این مرکز استفاده کنند. همچنین دانش آموزان می‌توانند به عنوان مرجع از منابع بارگذاری شده در مرکز ارائه الکترونیکی محتوا و مواد درسی نیز استفاده کنند.

این مرکز با اعتباری بالغ بر۵۰۰ میلیون تومان به همت خیر خیراندیش حاجیه خانم نصرت معین الدینی تجهیز و در دبیرستان دخترانه حاج اکبر آدینه آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان راه اندازی شده و قابلیت پوشش آموزشی همزمان بیش از۱۲۰ هزار دانش آموز را دارد.

سامانه الکترونیکی مدارس استان کرمان به نشانی اینترنتی fs.kermanedu.ir نیز راه اندازی شده است و تاکنون بیش از دو هزار فیلم آموزشی تدریس دروس متوسطه در این سامانه بارگذاری شده است که دانش آموزان می‌توانند از این فیلم‌ها در هر زمان و مکانی استفاده نمایند.

بر پایه این گزارش؛ مرکز ارائه الکترونیکی محتوا و مواد درسی در دبیرستان دخترانه حاج اکبر آدینه، اهدایی حاجیه خانم‌ نصرت معین الدینی با اعتباری بالغ بر۵۰۰ میلیون تومان با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمان و جمعی از خیران و مسئولان به بهره‌برداری رسید.

آموزش و پرورش استان کرمان الکترونیک گوشی هوشمند مدیرکل آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر