کد خبر: 982352 A

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۳۵ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی علیشاهی" اظهار داشت: نوزدهم مهرماه خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی فرآورده نفتی در محله قلعه نو تهران دریافت و بررسی موضوع در اختیار  تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار  گرفت.

وی با اشاره به اینکه نشانی دقیق محل دپوی گازوئیل شناسایی و تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، مردی بدون مجوزهای قانونی با احداث انباری مقدار زیادی گازوئیل در مخازن بزرگ جمع آوری و از شبکه توزیع خارج کرده است.

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران به محل اعلامی اعزام و موفق شدند ۳۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کنند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، به گفته سرهنگ علیشاهی محل مورد نظر پلمب و میزان این کشفیات ۲ میلیارد ریال از سوی کارشناسان برآورد شدومتهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر