کد خبر: 981905 A

اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در خصوص انتشار ویدئویی از یکی از مدارس شهرستان خاش توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد: در پی انتشار ویدئویی از یکی از مدارس شهرستان خاش در فضای مجازی، سایت‌ها و کانال‌های خبری که توسط بانوی خیری تهیه و منتشر شده است، به اطلاع می‌رساند این مدرسه در روستای گواتامک بخش ایرندگان شهرستان خاش از جمله مدارس غیردولتی در طرح خرید خدمات آموزشی است که دارای دو نیرو در قالب همین طرح و ۸۰ نفر دانش آموز می‌باشد.

فضای یکی از کلاس‌ها کانکس تعبیه شده و کلاس دیگر آن در یکی از اتاق‌های مسجد روستا دایر شده است. آنچه در تصاویر تهیه شده در این ویدئو مشاهده می‌شود حضور دانش‌آموزان در بیرون از کلاس درس به منظور دریافت لوازم التحریر اهدایی از سوی بانوی خیری است که این ویدئو را با هدف جلب مشارکت خیرین نیک اندیش برای ساخت فضای آموزشی استاندارد تهیه نموده است.

 شایان ذکر است در مراحل مختلفی خیرین گرامی با هدف ساخت فضای آموزشی برای دانش آموزان این روستا ورود پیدا کرده اند، اما به دلیل صعب‌العبور بودن مسیر و دشواری‌های  خاص راه‌های مواصلاتی موفق به این مهم نشده‌اند.

خوشبختانه اخیراً خیر محترمی با نگاهی جهادی و نیک اندیشان موافقت نموده تا با نظارت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و حضور پیمانکاران بومی در فرآیند احداث فضایی مناسب و استاندارد برای دانش آموزان این روستا مشارکت نماید.

آموزش و پرورش استان استاندارد دانش آموزان روابط عمومی روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر