کد خبر: 980894 A

استاندار تهران با اشاره به ضرورت افزایش ایمنی وسایل بازی مهد کودک ها بر لزوم پیگیری اقدامات لازم توسط بهزیستی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه استاندارد با اشاره به لزوم ایمنی وسایل بازی مهدکودک ها اظهار داشت: افزایش ایمنی تجهیزات و وسایل بازی در مهدکودک ها ضرورت انکارناپذیری است که بهزیستی موظف است نسبت به تامین ایمنی این وسایل اقدامات لازم را پیگیری کند.

وی همچنین افزود: پیشنهاد این است که بهزیستی با احصا و پایش انجام شده نسبت به عدم استفاده از تجهیزات ناایمن در مهدکودک ها اقدامات لازم را به عمل و با واحدهای متخلف برخورد لازم را داشته باشد.

استاندار تهران سپس تصریح کرد: ایمنی ساختمان به ایمنی مصالح ساختمانی بستگی دارد در همین راستا کیفیت بتن مورد استفاده در ساختمان ها باید مورد نظارت قرار گیرد؛ ضمن اینکه حمل بتن نیز باید در ساعت های مشخصی انجام شود تا ضمن کاهش ترافیک بر میزان کیفیت آن تاثیر نگذارد که در این زمینه دفتر فنی با حضور عوامل استاندارد و سایر مسئولان تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: تقویت تجهیزات آزمایشگاه های استاندارد در دستورکار قرار گیرد و در این زمینه هر چه سازمان ملی استاندارد به استان تهران کمک کند ما هم به همان نسبت در زمینه تامین تجهیزات اقدامات لازم را پیگیری می کنیم.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر