کد خبر: 980824 A

عضو شورای شهر تهران:

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: کم‌کاری شهرداری در خصوص حسابرسی سازمان املاک و مستغلات قابل اغماض نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ محمدجواد حق شناس در دویست و چهل و یکمین جلسه شورا پس از ارائه گزارش حسابرس رسمی شورای شهر تهران در خصوص حسابرسی «سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393»گفت: در حالی که ما شاهد هستیم این امر مدت ها دغدغه های اعضای شورا به خصوص آقای میرلوحی بوده اما با گذشت سه سال از شورای پنجم تازه اکنون شاهد آمدن لایحه در خصوص تعیین تکلیف املاک هستیم. در حالی که در اینجا گلایه دقیقا به شخص خود شهردار محترم بر می گردد.

حق شناس افزود: اگر سال اول یا 6 ماهه اول بود ما می توانستیم از مدیریت قبلی گلایه کنیم اما امروز که سه سال گذشته باید به چه کسی اعتراض کنیم. آیا کسی از ما این فرافکنی را می پذیرد؟! غیر از این است که آقای شهردار و همکارانشان کم کاری کردند! 

وی گفت: شهرداری موظف است تمام خاطیان این امر را مورد تعقیب قضایی قرار دهد مطمئن باشید از جمع اعضای شورا هیچ کس هم مخالفت نمی کند، باید بپذیریم مسئولیت این امر با خودمان بوده و کم‌کاری کردیم، ما باید به خودمان مراجعه کنیم.

محمد جواد حق شناس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر