کد خبر: 980782 A

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۱۸۷ کیلو موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس شرق استان تهران در شهرستان پیشوا خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی حمل موادمخدر از شرق استان تهران به شهرستان های تابعه غرب استان تهران، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، سرنخی از حمل موادمخدر از شهرستان پیشوا به شهرستان های شهریار، قدس و ملارد به دست آورده و موفق به شناسایی محل دپوی موادمخدر در آن منطقه شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران با همکاری پلیس شرق استان تهران و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ویژه ۶ قاچاقچی را دستگیر و از محل اختفای آنان ۹۷ کیلوگرم حشیش و ۹۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های تخصصی پلیس جرم خود را قبول داشته و اذعان کردند که قصد انتقال و توزیع موادمخدر در شهرستان های غرب استان تهران را داشتند که با هوشیاری ماموران انتظامی موفق به این کار نشدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ظهیری در پایان بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامي شرق استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر