کد خبر: 980579 A

دادستان کل کشور با صدور پیامی خطاب به سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هفته نیروی انتظامی را به تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "منتظری"؛ دادستان کل کشور با صدور پیامی خطاب به سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هفته نیروی انتظامی را به تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است؛

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

فرمانده محترم نیروی انتظـامی جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت

بحمدالله نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تجارب و تعالی ارزشمندی در عرصه‌های مختلف از جمله تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و فداکار را طی چهار دهه گذشته به دست آورده که رضایت مندی مردم از عملکرد و نقش آفرینی پلیس در ایجاد امنیت بیانگر این واقعیت است.

ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام آن نیرو در دوران دفاع مقدس و نیز در مقابله با اشرار و متجاوزان به حقوق مردم، امید است همچون گذشته با اقتدار، قاطعیت و قانون­مداری در عرصه‌های مختلف مأموریت آن نیرو، به ویژه ایجاد امنیت و نظم در جامعه و رضایت مندی مردم ولایتمدار ایران اسلامی موفق باشید.

از این رو لازم می‌دانم هفته نیروی انتظامی را به جنابعالی، معاونان، فرماندهان و کارکنان فداکار آن نیرو تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق و عزّت جنابعالی و همه کارکنان خدوم نیروی انتظامی را تحت زعامت، ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند سبحان مسئلت نمایم.

محمدجعفر منتظری
حجت الاسلام والمسلمین "منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر