کد خبر: 980230 A

معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار از اجراى متمرکز و یکپارچه ممیزی نظام مدیریت محیط زیست شهرداری تهران از سوى اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ "سعید احمری" با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر استقرار نظام مدیریت محیط زیست در مجموعه شهرداری تهران، گفت: در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست و بهبود کیفیت زیست شهری، ممیزی نظام مدیریت محیط زیست به صورت یکپارچه و مستقل توسط این اداره کل در حال پیگیری و اجرا است.

معاون توسعه و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار ادامه داد: بدنبال استقرار نظام مدیریت محیط زیست در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران و الزام به ممیزی این سیستم به صورت مستقل و همچنین به منظور بهبود کیفیت فرآیند ممیزی نظام مدیریت محیط زیست، این اداره کل به صورت مستقل و متمرکز فرآیند ممیزی خارجی نظام مدیریت محیط زیست (ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵) را با همکاری شرکت مشاور در شش منطقه شهرداری به صورت پایلوت انجام میدهد. 

احمرى اظهار کرد: تاکنون ۹ منطقه شهرداری تهران نظام مدیریت محیط زیست  (ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵) را در مجموعه خود پیاده سازی نموده که طبق برنامه ریزی انجام شده بقیه مناطق نیز تا انتهای سال به این مهم نائل می شوند.

براساس گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، وى در پایان خاطرنشان کرد: مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، اداره کل محیط زیست در نظر دارد همکاری و مشورت لازم در خصوص استقرار این نظام مدیریت محیط زیست در همه سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه شهرداری تهران را ارائه نماید.

شهرداری تهران محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر