کد خبر: 980123 A

رییس قوه قضاییه:

رئیس قوه قضائیه با خداقوت به تلاش ها و مجاهدات‌های مرزبانان، گفت: نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعا در دل اشرار، تروریست ها و اربابانش تردید ایجاد می‌کنند و می‌دانند مرز مکانی نیست که عرض اندام کنند.

به گزارش ایلنا، آیت الله "سید ابراهیم رئیسی" در سفر به استان خراسان جنوبی، از پاسگاه مرزی یزدان بازدید و به تلاش‌ها و مجاهدت‌های مرزبانان خداقوت گفت.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید در جمع مرزبانان با بیان اینکه شهادت توفیق الهی است، گفت: ان شاءالله خداوند شما را برقرار کند تا بتوانید دشمنان را از بین ببرید و پایان امر شما را به شهادت ختم بفرماید.

وی خاطرنشان کرد: حضور فعال شما نیروهای مرزبانی در مرز برای اشرار و تروریست ها بازدارندگی دارد، آنها می‌دانند که نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعا در دل آنها و اربابانش تردید ایجاد می کند و می دانند مرز مکانی نیست که عرض اندام کنند.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه ان شاءالله خدمت شما مرزبانان مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد، گفت: یقین بدانید حضور شما در نقطه صفر مرز هم برای شما و هم برای مردم آثار دارد، ان شاءالله خداوند دعای امام سجاد (ع) را در حق شما مرزبانان به اجابت برساند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است؛ در این بازدید سردار "علی اصغر مسروری" فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی، آخرین وضعیت مرزهای استان را تشریح کرد.

رئیس قوه قضائیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر