کد خبر: 979975 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از ادامه عملیات جستجو برای مدفون شدکگان در حادثه ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حادثه ریزش آوار در خیابان ابوذر گفت: عملیات آتش نشانان در محل حادثه آوار خیابان فلاح همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان از پیش از ظهر امروز داخل محل گودبرداری شده مشغول عملیات آماربرداری بودند، ادامه داد: خاک این بخش از ساختمان بسیار سست بود و بخشی از خاک ریزش می‌کرد این نگرانی وجود داشت که به آتش نشانان و نیرو های امدادی نیز آسیب هایی وارد شود؛ بر همین اساس ساعتی قبل تغییری در تاکتیک عملیاتی آتش نشانان ایجاد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه تصمیم گرفتیم تا بقیای ساختمان دو طبقه که تخریب شده بود و بسیار ناپایدار بود نیز تخریب شود تا مخاطرات محل کاهش یابد، تصریح کرد: به وسیله بیل مکانیکی این اقدام انجام شد و پس از آن مجددا عملیات جست و جو به هر طریق ممکن انجام خواهد شد.

ملکی خاطرنشان کرد: روند عملیات به صلاحدید فرماندهان تغییر کرده و متوقف نشده است. این اقدامات به جهت ایمن سازی انجام شده و مراحل دیگر عملیات اعلام خواهد شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر