کد خبر: 979922 A

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: هموطنان بهتر است بعدازظهر امروز را برای بازگشت انتخاب نکنند و برگشت خود به استان تهران را به روزهای آتی موکول کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: باتوجه به اعلام قبلی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص عدم مسافرت غیرضرور در شرایط کرونایی فعلی، متاسفانه شاهد حجم ترافیک سنگین در جاده ها خصوصا جاده های شمالی کشور هستیم.

سرهنگ جهانی افزود: باتوجه به اینکه پلیس راهور ناجا قصد یکطرفه کردن جاده ها را ندارد، بنابراین به طور طبیعی ترافیک  سنگینی را باتوجه به شرایط بارندگی در استانهای شمالی در مسیر بازگشت هموطنان خواهیم داشت.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار داشت: به جهت اینکه هموطنان عزیزمان ساعتها در ترافیک محورهای شمالی نمانند، بهتر است بعدازظهر امروز را برای بازگشت انتخاب نکنند و برگشت خود به استان های البرز و تهران را به روزهای آتی موکول کنند.

وی در پایان از همه رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد که در هنگام بازگشت، تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و خدای ناکرده با بی صبری موجبات حوادث ناگوار را برای خود و دیگران رقم نزنند.

انتهای پیام/
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر