کد خبر: 979904 A

​سخنگوی وزارت بهداشت از تمامی دوستداران استاد شجریان درخواست کرد که در جریان برگزاری مراسم خاکسپاری نهایت تلاش و دقت لازم را در رعایت توصیه‌های بهداشتی به کار برند تا شاهد برپایی مراسمی بدون هرگونه خطر ابتلای دسته جمعی به بیماری کووید-۱۹ باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیما سادات لاری  ضمن تسلیت درگذشت استاد محمدرضا شجریان، گفت: همانطور که می‌دانید، هنرمند بزرگ و بلند آوازه کشورمان، استاد محمدرضا شجریان چشم از جهان فرو بستند و به دیدار معبود شتافتند.

وی ادامه داد: این مصیبت سنگین به ملت ایران و به ویژه کلیه اصحاب فرهنگ و هنر این مرز و بوم تسلیت گفته و برای این استاد محبوب تاریخ سرزمین‌مان علو درجات و برای خانواده‌شان صبر و سلامتی می‌خواهیم.

سخنگوی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در عین حال با توجه به شرایط خاص بیماری در کشور و افزایش چشمگیر خطر شیوع و انتقال ویروس کرونا در تجمعات، درخواست‌مان از کلیه شاگردان، هنرمندان و دوستداران این استاد فقید این است که در جریان برگزاری مراسم خاکسپاری نهایت تلاش و دقت لازم را در رعایت توصیه‌های بهداشتی به کار برند تا با لطف خدا شاهد برپایی مراسمی بدون هرگونه خطر ابتلای دسته جمعی به بیماری کووید-۱۹ باشیم.

سخنگوی وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر