کد خبر: 979311 A

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی:

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی درباره ایرادات آموزش مجازی گفت:‌ مشکلاتی که برای آموزش مجازی وجود دارد به دلیل افزایش بار ترافیک و قطع و وصلی اینترنت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی اخوان بهابادی، معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی در گفتگوی زنده شبکه خبر عنوان کرد: ما ملزم هستیم در مواجه با یک ویروس که همه جا را در گیر کرده، از فرماندهی ستاد ملی مقابله با کرونا تبعیت کنیم.

وی ادامه داد: ۶۰ درصد دروس در دانشگاه علمی کاردبری به صورت عملی و ۴۰ درصد نظری است. ما سعی کردیم که همه کلاس‌های نظری را تحت وب برگزار کنیم، برای بخش عملی نیز با توجه به مجوزی که دریافت شده، دانشجویان به کارگاه و آزمایشگا‌ه‌ها می‌روند.

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی بیان کرد:‌ اگر دانشگاهی در این خصوص تخلفی کند،‌ امتیاز منفی کسب خواهد کرد که در رتبه بندی‌های بعدی در نظر گرفته خواهد شد. همچنین یک بخش برای آموزش نظری تحت یک مدیریت جدید در دانشگاه تشکیل شده است.

وی افزود: ‌در بخش عملی که حتما لازم است دانشجویان در محیط کار باشند،‌ مجور اخذ شده است. طبق مجوزی که رییس دانشگاه دریافت کردند، اکثرا کلاس‌های عملی در ایام تابستان و در فرصت‌هایی که وضعیت زرد و سفید بوده برگزار شد.

اخوان بهابادی درباره ایرادات آموزش مجازی گفت:‌ مشکلاتی که برای آموزش مجازی وجود دارد به دلیل افزایش بار ترافیک و قطع و وصلی اینترنت است. اما در این ترم سعی می‌کنیم دروس نظری که نیاز کمتری به آموزش حضوری دارند ارائه دهیم.

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی بیان کرد: کلاس‌های ما از ۱۵ شهریور شروع شده و طبق گزارشاتی که از استان‌ها ارائه شده وضعیت مطلوب است.

آموزش مجازی اینترنت ترافیک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر