کد خبر: 979238 A

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با توصیه به مردم برای اجتناب از سفرهای غیرضروری گفت: در تعطیلات پایانی هفته، محورهای مواصلاتی شمال کشور (هراز، چالوس و ...) در مسیر رفت و برگشت "دو طرفه" است و پلیس هیچ گونه محدودیتی را به صورت "یکطرفه" اجرا نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، سردار سید تیمور حسینی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا با توجه به تعطیلات پایانی هفته در جاده های  شمالی کشور محدودیتی اعمال می شود یا خیر؟ با اشاره به تصمیم نهایی مبنی بر عدم انجام راهپیمایی اربعین حسینی اظهار کرد: مطابق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، امسال هیچ زائری امکان تردد از مرزهای ایران به عراق را ندارد.

وی افزود: در همین راستا مأموران پلیس راه در استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام حضور یافته و تمهیدات و اقدامات لازم را جهت ممانعت از تردد در مسیرهای منتهی به مرزهای چهارگانه انجام داده اند. خوشبختانه شاهد همکاری خوب مردم با پلیس هستیم. معدود افرادی هم که به دلیل بی اطلاعی در مسیر حرکت به سمت این مرزها بودند، به سمت مبدا بازگردانده شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در پایان اظهار کرد: با وجود وضعیت قرمز استان‌های شمالی، پلیس هیچ گونه محدودیت ترافیکی به شکل یک طرفه کردن در این ایام اعمال نمی کند. محورهای مواصلاتی شمال کشور (هراز، چالوس و ...) در مسیر رفت و بازگشت "دو طرفه" است و پلیس هیچ گونه محدودیتی را به صورت "یک طرفه" اجرا نمی‌کند اما با توجه به شرایط حساس و جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توصیه می کنیم هموطنان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر