کد خبر: 979085 A

فرمانده ناجا با قدردانی از توجه مردم به توصیه ها و عدم مراجعت به مرزهای ایران و عراق تاکید کرد: این مرزها بسته است و هیچ گونه ترددی در آنها نداریم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی (ع) و با قدردانی از مردم در توجه به توصیه ها مبنی بر عدم حضور و مراجعت به مرزهای ایران و عراق، اظهار داشت: مردم ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) هستند و توصیه های ایشان را مورد اهتمام قرار داده اند؛ ان شاء الله در روز اربعین از دور به ساحت مقدس سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) عرض ادب خواهند کرد.

وی با بیان اینکه یکی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر این بود؛تحت هیچ شرایطی زائری به کشور عراق اعزام نشود، افزود: هیچ ترددی در مزرهای ایران و عراق نداریم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: مردم همکاری خوبی با فرزندان خود در نیروی انتظامی دارند و با توجه به بسته بودن مرزهای ایران و عراق، از مراجعت به مرزها خودداری کردند؛ معدود افرادی هم که به دلیل بی اطلاعی در مسیر حرکت به  سمت این مرزها بودند، به سمت مبدا بازگردانده شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار اشتری مطرح کرد: امیدواریم هر چه زودتر ویروس منحوس کرونا ریشه کن شود تا بار دیگرتوفیق خدمت به زوار آقا عبدالله الحسین (ع ) را داشته باشیم.

فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر